Bandırma Nakliyat Ambarı

Firma olarak her çeşit nakliyat hizmeti verilmektedir. Merkezimiz Balıkesir Bandırma ilçesinde yer almaktadır. Bandırmadan tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız güvenilir nakliyat hizmet ile müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır.

Her Türlü Araç ve Gereç Nakliyat Hizmeti

Bandırma Nakliyat Ambarı firması olarak her türlü araç-gereçleri taşıyoruz. Bu araç ve gereçlere tehlikeli maddelerde dâhildir. Kaliteli hizmetimiz ve güler yüzlü personelimiz ile daima müşterilerimizin yanındayız.

Ev Taşıma Sigortası Nasıl Alınır?

Profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin her bir köşesine hizmet vermekteyiz. Her türlü malzemeler tam donanımla, geniş araç filomuz ile özenle taşınmaktadır. Taşınacak eşyanın araştırılması ve durumunun tamamlanması sürecinden sonra taşınmadan önce ekspertiz muayenesi yapılacaktır. Bu tür sigorta ve sözleşmeler bozulabilir, çizilebilir vb. mal üzerinde olabilir. Sigortalı nakliyat firmaları ile anlaşarak eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Taşıma sırasında olası durumlara karşı önlem alınması gerekecektir. Aracın hasarsız yüklenmesi ve boşaltılması ve aracın eşyalarınızı alabilecek yükseklikte olması çok önemlidir.

Sigortalı Nakliyat ile Güvenilir Taşıma

Sigortalı taşınma işlemini tamamladıktan sonra yeni evinize taşınma süreci başlayacaktır. Ev taşımadan önce Bandırma Nakliyat ambarı firması olarak yeni yerinizde merdivenlerin genişliğini ve yük asansörü olup olmadığını mutlaka kontrol edilir.  Aynı zamanda gideceğimiz yerin yolları ve trafik durumu hakkında da bilgi sahibi olmanız önemlidir. Yoğun saatlerde işe gidip gelmek oldukça zor olabilir. Bu nedenle günün erken saatlerinde eski evden ayrılıp yeni yerine kolayca yerleşebilmek için uzman ve deneyimli kadromuz elinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

Kaliteli Firmamız İle En İyi Sonuç

Sigortalama yapmadan önce eşyalarınız firmamızca yerinde kontrol edilmektedir. Taşınma başlı başına insanlar için bir sorun olmaktadır. İnsanlar bu sıkıntılı süreci uygun fiyata ve zararsız bir şekilde tamamlamak ister. Bandırma Nakliyat ambarı olarak sigortalı nakliye işlemi yürüterek malzemelerinizi güven içinde taşımaktayız.
Firmamız sizlere bütçe dostu bir nakliyat hizmeti deneyimi sunmayı başarmaktadır. Profesyonel bir nakliyat firmasından birinci sınıf bir hizmet deneyimi almak istiyorsanız bizimle doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle siz de kaliteli bir nakliyat hizmeti sürecinden yararlanma olanaklarına sahip olmuş olursunuz. Sizlere sektörün en hızlı ve kurumsal hizmetlerini sunuyoruz.  Böylelikle ortaya her daim sınırsız oluşumlu nakliyat hizmetleri çıkıyor.

Avantajlarımız

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.
Ekibimiz nakliye ve ambar nakliyatı konusunda tüm eğitimlerini almış, yeterli tecrübeye sahip personeller tarafından taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.
17 yıllık tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.
Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

ÇALIŞMA BÖLGELERİMİZ


Bandırma'dan, Erdek'den, Gönen'den, Karacabey'den Ve Mustafakemalpaşa'dan; Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Iç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Trakya Bölgelerine Ve Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çerkezköy, Çorum, Çorlu, Denizli, Diyarbakir, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İskenderun, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova,Yozgat, Zonguldak Il Ve Bu Illerin Bir Çok Ilçesine Ambar, Parça, Parsiyel, Ambar Kargo Ve Komple Yurtiçi Taşımacılık Ve Nakliyat Ambarı Taşımacılığı Yapmaktadır. Hemen Ara