Bandırma Şehirlerarası Nakliyat

Bandırma şehirlerarası nakliyat firması olarak kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen faaliyetler arasında yer alan taşımacılık hizmeti güvenilir ve sağlıklı bir şekilde yapılabiliyor. Bandırmadan eşyalarınız kusursuz bir şekilde Türkiye' nin her yerine taşınıyor. Taşınan malzemeler her şey olabiliyor. Ambar merkezlerinde yeterli düzeyde malzeme, araç ve gereç bulunuyor. Bu sayede eşyalarınız sorunsuz taşınır. Malzemelerin taşınması eşyaların tedarik edilmesi taşınma işlemlerinin hepsi bir nakliye firması tarafından gerçekleştirilebilir.

Nakliye Firmaları

Nakliye setleri kendi aralarında farklı çeşitleri ayrılabiliyor. Üretim lojistiği sektöründe bulunan şirketlerin bilgi akışlarını yapması planlama yapmasını yönetim ve kontrolü sağlaması nakliyatta kullanacağı bütün eşyaları tedarik etmesi gibi çeşitli işlerle uğraşıyor biliyor. Bunun yanı sıra dağıtım lojistiği üretimi tamamlanmış olan ürünlerin tüketiciye gönderme, paketleme gibi görevleri üstlendiği biliniyor. Tedarik lojistiği ise temel görevi olan üreticiden tedarik ederek ürün akışının işlenmesini sağlar. Yani işletme için alınan malzemenin depolanmasını taşını teslim edilmesini sağlayan sektördür. Geri dönüşüm lojistiği de bulunur.  Temel olarak nakliye firmalarının vermiş olduğu birkaç hizmet bulunuyor. Depolama, döküm yönetimi, stok yönetimi, sipariş yönetimi,  sigorta, nakliye, paketleme, montaj, demontaj,  katma değer işleri, müşteri hizmetleri, talep planlaması, parça ve servis desteği muayene nakliye gibi işlerin hepsi nakliye firmaları tarafından yapılıyor. Sizlerde güvenilir bir hizmeti almak için nakliye firmamızı tercih edebilirsiniz.

Eşyaların Paketlenip Taşınması

Bandırma Şehirlerarası nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Evden eve nakliye firmaları eşyaların paketlenmesini ve yerleştirilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra teferruatlı taşıma şekilleri varsa hepsini asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte yapıyor. Eşya ve kat durumuna göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Bu durumu göz önüne alarak sizlerde bir nakliye firması ile anlaşabilirsiniz. Nakliye firması olarak sizler için en uygun fiyatları belirler en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışırız. Bandırmadan Türkiye'nin her yerine her türlü eşya taşımacılığı yapılır.

Şehir İçi Ve Şehirler Arası Nakliyat

Bandırma Şehirlerarası nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyatlar da yapılabiliyor. Şehirlerarası nakliyat diye bilinen şey evden eve nakliyat yaparak bir şehirden başka bir şehre ya da ofis, büro, diğer bütün eşyaları taşıyarak bir şehirden başka bir şehre eşyalarını taşınmasıdır. Bu şehirlerarası olan firmalar hizmet verirken en az 3 gün boyunca yolculuk yapıyorlar.

Avantajlarımız

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.
Ekibimiz nakliye ve ambar nakliyatı konusunda tüm eğitimlerini almış, yeterli tecrübeye sahip personeller tarafından taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.
17 yıllık tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.
Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

ÇALIŞMA BÖLGELERİMİZ


Bandırma'dan, Erdek'den, Gönen'den, Karacabey'den Ve Mustafakemalpaşa'dan; Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Iç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Trakya Bölgelerine Ve Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çerkezköy, Çorum, Çorlu, Denizli, Diyarbakir, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İskenderun, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova,Yozgat, Zonguldak Il Ve Bu Illerin Bir Çok Ilçesine Ambar, Parça, Parsiyel, Ambar Kargo Ve Komple Yurtiçi Taşımacılık Ve Nakliyat Ambarı Taşımacılığı Yapmaktadır. Hemen Ara