Hakkımızda

Bandırma Nakliyat

2005 yılında Balıkesir'de kurulan Ambartürk talepler nedeniyle nakliye merkezini Bandırma'ya taşımıştır. 17 yıldır nakliya sektöründeki profesyonel ekibiyle tüm Türkiye'ye nakliye hizmeti vermektedir.

Ülkemizde lojistik sektörünün önemli bir firması olarak 2005 yılından bu yana sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden önemli bir firma olarak ülkenin birçok yerine ulaşan hizmet ağı ile her sene binlerce mutlu müşteri hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz. Siz de bu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlara hizmet veren bir ambar firması olarak dikkat çeker. Bunun yanında firmamız hizmetleri ile birlikte insanların kolay bir şekilde eşya gönderimi sağlanabilmektedir. Yine son zamanlarda insanların eşya taşıması aşamasında güven duyacağı bir firma olarak ön plana çıkan firmamız ülkemizin en başarılı taşıma firmalarından birisi olarak dikkat çekmektedir.

AmbarTÜRK olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün er'i, sırdaş ve müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır. Firmamız güler yüzlülüğü ve doğruluğu misyon edinmiştir.
AmbarTÜRK Yurtiçi Taşımacılık;
Müşterisine değer verir, saygı duyar,
Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır. Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar,
Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir,her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir,
Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir,
Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir,
Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir,
Müşterisinin acil işlerine öncelik verir,
Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez,
Müşterilerinin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar,

Müşteri odaklı Nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarına 'Entegre Nakliye ve Taşımacılık' hizmet veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.
KALİTE VİZYONUMUZ
Güvenilirlik, Gizlilik, Verilen söze sadık kalmak,
Ekip ruhu ile çalışmak,
Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek,
Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak,
Kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet
AmbarTÜRK Yurtiçi Taşımacılık;
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır,
Sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder,
Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir,
Hiçbir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyar,
Bölgesel teşkilatlanmaya, özerk yönetime ve merkezi denetime önem verir,
Kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir,
İş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar,

Davranışlarımızı, kararlarımızı, hizmetlerimizi ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz:
Güven
Dürüstlük ve Şeffaflık
Sorumluluk ve Hesap Verilebilirlik
Rekabet ve Adalet
Yaratıcılık ve Mükemmeliyet
Karşılıklı Saygı ve Sevgi
Etkin İletişim
Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu
Vefalı Olmak
Doğaya ve Çevreye Saygı

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından ambar sektöründe gelişmekte olan kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak "Müşteri Memnuniyetini" hedeflemelidir.
Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.
Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güvence altına almak, acantesi olduğumuz ambarlar ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.
Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek AmbarTÜRK Yurtiçi Taşımacılık ve Nakliyat çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Kısa sürede tüm ana alt yapısını ve yetki belgelerini tamamlayan firmamız, büyümenin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmekte ve bu konuda sürekli gelişim kaydetmektedir.Gelişime her zaman açık olan personel yapısı ile malın, doğru zamanda doğru maliyette müşterinin kullanımına sunmak ve kaliteli olmak ilk hedefimizdir.
Hedefimiz; Söz verdiğimiz zamanda yüklerinizi, mallarınızı, eşyalarınızı, sebze ve meyvelerinizi, ham maddelerinizi, boraksınızı, hidrojen periksotunuzu, makinalarınızı uygun taşıma koşullarında uzman kadrolar ile taşıyarak, söz verilen adrese, fabrikaya, sebze haline, depoya sağlam ve tam olarak teslim edilmektedir.

ÇALIŞMA BÖLGELERİMİZ


Bandırma'dan, Erdek'den, Gönen'den, Karacabey'den Ve Mustafakemalpaşa'dan; Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Iç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Trakya Bölgelerine Ve Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çerkezköy, Çorum, Çorlu, Denizli, Diyarbakir, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İskenderun, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova,Yozgat, Zonguldak Il Ve Bu Illerin Bir Çok Ilçesine Ambar, Parça, Parsiyel, Ambar Kargo Ve Komple Yurtiçi Taşımacılık Ve Nakliyat Ambarı Taşımacılığı Yapmaktadır. Hemen Ara