Bandırma Nakliyat

Bandırma Nakliyat firması olarak güvenilir ve kusursuz bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Balıkesir’den ve Bandırmadan bütün Türkiye' ye eşya taşımacılığı yapıyoruz. Aklınıza gelebilecek bütün maddelerin taşınması söz konusudur. Ambar merkezinde bütün araç ve gereçlerimiz bulunuyor ve yeterli düzeydedir. Şehir içi taşımacılık firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor şehir içinde verilen hizmetlerin ücretleri farklı olabiliyor. Taşımacılık sektöründe fiyat farklılıkları meydana gelebiliyor. Yakın mesafede bulunan taşıma hizmetleri daha uygun fiyatlı iken farklı yakalar da bulunan taşıma hizmetleri daha yüksek olabiliyor.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Bandırma nakliyat firması olarak tehlikeli olan maddelerinizi dahi taşıyabiliyoruz. Şehir içi taşıma işlemleri eşyada yüklerin belli noktaları ve varılması ve taşınması için kurulan bir sistemdir. Bu alanda bu sektör haline gelişmiş bir iştir. Firmamız son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyor eşyaları kusursuz bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıma hizmeti vermekle yükümlü eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi için aracın oldukça dikkatli kullanan personeller bulunuyor. Aynı zamanda eşyaların taşınması sırasında herhangi bir zarar olmasın diye iş bölümü yapılır iş bölümü esnasında ağır olan eşyalar birlikte taşınır hafif olan eşyalar ise tek tek paketlenerek gerekli görülenler ambalajlanarak taşınırlar.

Eşyaların Taşınması

Bandırma Nakliyat firması olarak sizlere kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye firması olarak sizlere son derece kaliteli ve kusursuz bir şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz taşıma işlemleri başlamadan önce eşyalarınız adına planlar ve programlar düzenlemeniz gerekiyor. Ardından ekspertiz sünnete gerçekleştirildikten sonra bir nakliye sözleşmesi firmamız tarafından hazırlanır sözleşmenin son derece şeffaf olması her iki taraf için de oldukça önem gerektiren bir konudur. Bandırma nakliyat firması olarak eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyoruz. Her türlü eşya taşımacılığı firmamız tarafından yapılır. Balıkesir ve bandırmada bulunan ambarlarımızda bütün ekipmanlar ve araçlar bulunur. Hepsi yeterli düzeydedir. Ambar merkezlerinde bütün araç ve gereçler bulunur. Türkiye' nin her yerine eşya taşımacılığı söz konusudur. Firmamız güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyor.

Avantajlarımız

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.
Ekibimiz nakliye ve ambar nakliyatı konusunda tüm eğitimlerini almış, yeterli tecrübeye sahip personeller tarafından taşınır.
Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.
17 yıllık tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.
Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

ÇALIŞMA BÖLGELERİMİZ


Bandırma'dan, Erdek'den, Gönen'den, Karacabey'den Ve Mustafakemalpaşa'dan; Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Iç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Trakya Bölgelerine Ve Adana, Adapazarı, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çerkezköy, Çorum, Çorlu, Denizli, Diyarbakir, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İskenderun, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova,Yozgat, Zonguldak Il Ve Bu Illerin Bir Çok Ilçesine Ambar, Parça, Parsiyel, Ambar Kargo Ve Komple Yurtiçi Taşımacılık Ve Nakliyat Ambarı Taşımacılığı Yapmaktadır. Hemen Ara